top of page
cadillac-xt5-2021-banner-1920x500.jpg
ZÁRUKA 
3 roky / 100 000 km
ikona-palivo.png

benzín

ikona-pohon.png

4WD

ikona-motor.png

3,6 l V6, 231 kW

ikona-prevodovka.png

8st. automat

ikona-kroutak.png

368 Nm

CADILLAC XT5 2021

STYLOVÝ A BEZPEČNÝ. JE TO VOLBA PRO VÁS!

Již od 1.318.900 Kč s DPH.

Výrazná přední maska s precizními detaily a kvalitní povrchovou úpravou Vám zajistí obdiv, kamkoliv přijedete. Ostré linie se kombinují s výraznými křivkami a vše podtrhují výrazné LED světlomety. Prostorný interiér je vybaven nejmodernější technologií zajišťující pohodlí, spojení se světem a bezpečný zážitek z jízdy. Pokročilý systém Cadillac CUE® nabízí rychlou odezvu díky výkonnému procesoru a lze jej kombinovat s připojením 4G Internet, zabudovaným Wi-Fi hotspotem a aplikacemi Apple CarPlay® a Android Auto®.

cadillac-xt5-2021-banner-svetla.jpg

VIZIONÁŘSKÉ OSVĚTLENÍ

Přední světlomety podobné šperkům nejsou jen ozdobou. LED světla jsou vybavena technologií IntelliBeam a dálková světla se automaticky přepnou na potkávací, když se blíží protijedoucí vozidlo. Jízdu Vám jistě zpříjemní i přisvětlování do zatáček.

EXTERIÉR
BARVY KAROSÉRIE
tucar-cadillac-xt5-2021-satin-steel.jpg
Satin Steel Metallic
cadillac-xt5-2021-banner-interier.jpg

LUXUSNÍ SVEZENÍ A PROSTOR PRO KAŽDÉHO

Designéři Cadillacu vybavili kabinu opravdu precizně – broušená a šitá kůže, přírodní dřevo či karbonové obložení s akcenty Galvano.

SPOUSTA PROSTORU PRO CELOU RODINU

Zadní sedadla se dají sklopit v poměru 60/40 do roviny a tím vám vznikne zavazadlový prostor až 1,8 m3. Dveře zavazadlového prostoru můžete ovládat i bezdotykově pomocí pohybu nohy pod zadním nárazníkem.

cadillac-xt5-2021-banner-interier-zavaza
PROVEDENÍ INTERIÉRU
cadillac-xt5-2021-interier-cerny.jpg
Černý kožený interiér

MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM

Pro působivý zvukový zážitek je XT5 vybaven systémem prostorového zvuku Bose® Centerpoint® se 14 vysoce výkonnými reproduktory. Systém je vybaven digitálním zesilovačem s aktivním potlačením šumu a technologií AudioPilot® pro řízení kompenzace hluku.

cadillac-xt5-2021-banner-displej.jpg
PŘEHLED VÝBAV

SUVERÉNNÍ A MOCNÝ

Dynamický motor 3,6 l V6 s 8stupňovou automatickou převodovkou, výkonem 231 kW (314 k) a točivým momentem 368 Nm poskytuje razantní zrychlení, přesnou odezvu a ovladatelnost. Systém tlumení v reálném čase monitoruje silnici a vozidlo, aby přizpůsobil odpružení situaci a zajistil pohodlnou jízdu i na nerovném terénu. Pro nejlepší zážitek z jízdy si můžete vybrat ze tří různých jízdních režimů: režim Tour pro každodenní jízdu, režim Snow/Ice pro bezpečnost v nepříznivém počasí a režim Sport pro mimořádně dynamický zážitek z jízdy.

Kombinovaná spotřeba paliva: 9,4 l/100 km

Kombinované emise CO2: 229 g/km

BEZPEČNOST

ASISTENT MRTVÉHO ÚHLU

Nejezdíte sami: asistent sledování mrtvého úhlu zajišťuje zvýšenou bezpečnost při změně jízdního pruhu. Pokud je vozidlo v mrtvém úhlu, rozsvítí se v externím zrcátku kontrolní světlo. Aby se předešlo kolizím, systém vás také upozorní na vozidla, která se přiblíží k vašemu mrtvému úhlu vysokou rychlostí.

AKTIVNÍ OCHRANA CHODCŮ

Pomocí technologie ochrany chodců je silnice před vozidlem snímána kamerou, a pokud je detekován chodec, systém aktivuje alarm a v případě potřeby automaticky zabrzdí, aby se zabránilo kolizi.

SOFISTIKOVANÉ BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE

Bezpečnostní funkce XT5 využívají komplexní radarový a kamerový systém, který monitoruje silnici a upozorňuje na možná nebezpečí. Technologie jako 360° kamera, asistent slepého úhlu a ochrana chodců aktivně poskytují ochranu všem cestujícím a zajišťují maximálně bezpečný zážitek z jízdy.

FOTOGALERIE
bottom of page