top of page
tucar-cadillac-xt6-banner-1920x500.jpg
ZÁRUKA 
3 roky / 100 000 km
ikona-palivo.png

benzín

ikona-pohon.png

2WD/4WD

ikona-motor.png

3,6 l V6, 309 k

ikona-prevodovka.png

9st. automat

ikona-kroutak.png

373 Nm

ZCELA NOVÝ CADILLAC XT6

PROSTORNÝ, STYLOVÝ A S NEOMEZENÝMI MOŽNOSTMI.

Již od 1.952.940 Kč s DPH.

To je zcela nový Cadillac XT6. tento model vyplňuje mezeru mezi menším sourozencem Cadillac XT5 a robustním Escalade. Zaujme především velkolepým luxusním interiérem se třemi řadami sedadel až pro 8 cestujících.

tucar-cadillac-xt6-banner-1920x500a.jpg
2021-xt6-aggressive-styling-l.jpg

AGRESIVNÍ STYLING

Svými liniemi navazuje na menší model Cadillac XT5 a jistě zaujme každého z vás svým agresivním čelním pohledem. Originální světlomety tento styl jistě jen podtrhnou.

2021-xt6-sport-l.jpg

SPORTOVNÍ VZHLED

I velké SUV může vyniknout atraktivním sportovním vzhledem. Verze XT6 Sport s karbonovými dekorativními doplňky a sportovní maskou jsou toho důkazem.

BARVY KAROSÉRIE
tucar-cadillac-xt6-2021-satin-steel-meta
Satin Steel Metallic
tucar-cadillac-xt6-banner-1920x500b.jpg
tucar-cadillac-xt6-interier-1.jpg

TŘI ŘADY POHODLÍ

Dostatek místa pro celou vaši rodinu či přátele zajistí pohodlná sedadla až pro 8 cestujících. Každý z nich si užije jízdu komfortně a v pohodlí.

tucar-cadillac-xt6-interier-2.jpg

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU

Prémiové materiály jako exotické dřevo, karbonové prvky nebo kožené či kovové doplňky jistě ocení každý cestující. Všichni cestujte první třídou.

tucar-cadillac-xt6-interier-3.jpg

UŽIJTE SI ZÁBAVU

Spoustu zábavy a zážitek z jízdy vám dopřeje nová generace multimediálního systému včetně 4G připojení s Wi-Fi hotspotem a bezdrátovým připojením pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto. Hudbu jako v koncertním sále vám zajistí prémiový audiosystém Bose se 14 reproduktory.

PROVEDENÍ INTERIÉRU
tucar-cadillac-xt6-2021-interier-bilo-ce
Černo-bílý kožený interiér
BEZPEČNOST
Bezpečnost je v novém Cadillacu XT6 na prvním místě – čeká na vás spousta asistenčních systémů jako parkovací asistent, adaptivní tempomat, systém nočního vidění, projekce zadní kamery do zpětného zrcátka, detekce chodců před vozidlem, varování před čelní srážkou či bezpečnostní sedadlo řidiče s aktivní vibrací.
bezpečnost chodci.jpg

Detekce chodců před vozem

Systém aktivní detekce chodců před vozidlem pomáhá zabránit střetu s chodcem varováním řidiče či nouzovým aktivním brzděním. Systém pracuje během dne při rychlosti do 80 km/h. Omezený výkon má v noci a za snížené viditelnosti.

bezpečnost kolize.jpg

Varování před čelní srážkou

Systém Forward Collision Alert vás upozorní před možností čelní srážky nejen vizuálním zobrazením na čelním skle, ale také aktivní vibrací v sedadle řidiče.

bezpečnost jizdni pruhy.jpg

Asistent udržení v jízdním pruhu

Krátkým a jemným natočením volantu vás tento asistent upozorní při neúmyslném vybočení z jízdního pruhu. Systém není aktivní, pokud používáte směrové světlo.

VÝKON
Dostatek výkonu poskytuje atmosférický zážehový motor o objemu 3,6 litru a k tomu devítistupňová automatická převodovka. To vše dá dohromady výkon 310 koní a točivý moment 373 Nm. Z nuly na stokilometrovou rychlost se vyhoupnete za 6,9s. Motor je vedle systému strt-stop vybaven také technologií odpojování válců, což mu zajišťuje velmi příznivou spotřebu.
tucar-cadillac-xt6-banner-1920x500c.jpg
PŘEHLED VÝBAV
FOTOGALERIE
bottom of page