top of page
tucar-banner-1920x500-dodge-charger-01.j
ZÁRUKA 
3 roky / 100 000 km

DODGE CHARGER

Zde není co dodat. Dodge Charger bude váš osobní nabíječ, jak zní doslovný překlad. Najdete zde i jeden z nejrychlejších a nejsilnějších sedanů všech dob – Dodge Charger SRT Hellcat Redeye s výkonem přes 800 koní! Tak se připoutejte, pevně držte a seznamte se s nejnovějším Dodge Charger.

logo-dodge-400.png

VYBERTE SI SVŮJ MODEL

exterier

EXTERIÉR

tucar-banner-1920x500-dodge-charger-03.j
tucar-dodge-charger-2021-01.jpg

INSPIROVÁNO IKONOU

Ikonický design, dokonale zaoblené křivky karosérie a impozantní přední mřížka dodávají vozu Dodge Charger agresivní, ale zároveň elegantní vzhled, který vzbudí respekt u ostatních řidičů.

tucar-dodge-charger-2021-03.jpg

VÝKON POVOLEN

Pro zajištění ideálního přívodu vzduchu a odvodu tepla z motorového prostoru je Dodge Charger SRT Hellcat Redeye vybaven funkčními nádechy a výdechy na přední kapotě.

tucar-dodge-charger-2021-04.jpg

OPTIMÁLNÍ TEPLOTA

Kapota u modelů Dodge Charger GT, R/T a R/T Scat Pack budí nejen pozornost svým vzhledem, ale je i plně funkční díky nádechu, který pomáhá udržet motor na jeho optimální provozní teplotě.

JSTE VIDĚT A UVIDÍTE.

Dokonalý přehled o dění na silnici za každého počasí vám umožní LED mlhová světla, standardními LED světla pro denní svícení a bifunkční halogenové světlomety nebo světlomety s vysokou intenzitou (dle modelu)

tucar-dodge-charger-2021-06.jpg
tucar-dodge-charger-2021-05.jpg
tucar-dodge-charger-2021-07.jpg

AUTOMATICKÉ STĚRAČE

Při dešti či vysoké vlhkosti si můžete aktivovat režim automatických stěračů, a to v časovém intervalu, který bude v dané situaci nejvíce vyhovovat.

interier

INTERIÉR

tucar-banner-1920x500-dodge-charger-04.j

BUDETE VE SPOJENÍ

Dostupná aplikace Uconnect® 4C NAV disponuje funkcemi, které vás spojí se světem. GPS navigace, internet 4G LTE, Wi-Fi Hotspot, největší dostupný dotykový displej 8,4“ ve své třídě, volání hands-free a další.

MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Užít si maximální komfort vám umožní například vyhřívaný volant, který si můžete nastavit, aby se automaticky aktivoval, pokud okolní teplota klesne pod 4°C. Nebo si svůj Dodge Charger nastartujte pomocí dálkového ovládání.

VÝKON I V REPRODUKTORECH

Bez správných reproduktorů si svůj výkon neužijete – vyberte si rozumně:

ALPINE® AUDIO SYSTÉM 

6x REPRO

Zapomeňte na dva reproduktory. Dostupný prémiový systém Alpine® se šesti reproduktory vám poskytne 276W výkonu a osmikanálový zesilovač pro ještě lepší dojem z hudby.

ALPINE® AUDIO SYSTÉM 

9x REPRO

Zapomeňte na šest reproduktorů. Rozjeďte to rovnou s devíti. Prémiový hudební systém Alpine® vám poskytne prémiový zvuk na každém kilometru vaší jízdy.

HARMAN KARDON® AUDIO SYSTÉM 

19x REPRO

Zapomeňte na devět reproduktorů. Užijte si jich rovnou devatenáct! Nejmodernější luxusní hudební systém Harman Kardon® vám nabídne zvuk jako v koncertním sále.

VYBERTE SI SVŮJ REŽIM

Nastavte si režim jízdy tak, aby vám maximálně vyhovoval. Vybrat si můžete ze tří režimů: Normal, Komfort a Sport.

MÍSTO NA VŠE, CO POTŘEBUJETE

Praktická středová konzola vám poskytne dostatek prostoru a odkládacích míst na vše, co potřebujete mít během jízdy po ruce.

vykon

VÝKON

tucar-dodge-charger-vykon-2.jpg

VÝKON JE VÍCE NEŽ SLOVO...

Výkon je především adrenalin při jízdě, rachot motoru a bezpečnost na silnici. Dodge Charger je přímým potomkem závodního vozu. Vyberte si svůj výkon:

tucar-dodge-charger-motor-36.png

MOTOR 3,6L PENTASTAR V6

Motor 3.6L Pentastar® V6 je vybaven dvojitými vačkovými hřídelemi, vysokými průtokovými sacími a výfukovými otvory, variabilním časováním ventilů a elektronickým ovládáním škrticí klapky s integrovanou regulací rychlosti. Nabízí výkon 305k a maximální točivý moment 366 Nm.

tucar-dodge-charger-motor-392-hemi.png

MOTOR 6,4 L 392 HEMI ® V8

Výkon a točivý moment trhající asfalt. Výkonný motor standardně dodávaný s modelem Dodge Charger Scat Pack 392 a poskytující ohromný výkon 485 koní a točivý moment 644 Nm.

tucar-dodge-charger-motor-62-turbo.png

MOTOR 6,2 L HEMI ®  SRT HELLCAT V8

Přeplňovaný motor o objemu 6.2 l HEMI® SRT Hellcat V8 motor, standardně na Charger SRT® Hellcat, je ztělesněním samotného ďábla. Maximální vzrušení z ďábelské jízdy vám zajistí výkon 717k a maximální točivý moment 881 Nm.

OSM STUPŇŮ DO AKCE!

Osmistupňová automatická převodovka TorqueFlite®, která je standardní součástí všech modelů V6 a SRT® Hellcat Redeye, vám zajistí hladký a bezproblémový převod té obrovské síly na silnici. Pro větší zážitek z jízdy jsou na volantu umístěny řadicí pádla s nastavitelnými body řazení prostřednictvím režimů pohonu.

BEZPEČNOST

bezpecnost
tucar-dodge-charger-bezpecnost-1920x500-

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Bezpečná jízda, to je to hlavní na silnici. Cítit se bezpečně v Dodge Charger vám pomohou moderní asistenční systémy:

AUTOMATICKÉ DÁLKOVÉ SVĚTLOMETY

Automatické dálkové světlomety přepínají automaticky z dálkových na potkávací světla, když detekují okolní světlo z protijedoucího provozu.

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Systém sledování mrtvého úhlu vám pomůže s jistotou provádět změny jízdního pruhu tím, že vás upozorní, když ostatní vozidlo vstoupí do jedné z vašich zón mrtvého úhlu.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Tento systém pohodlně automaticky nastavuje cestovní rychlost, aby pomohl udržet nastavenou bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi.

VAROVÁNÍ PŘED KOLIZÍ

Systém, který vás zvukovým varovným signálem upozorní na blížící se riziko kolize s vozem jedoucím před vámi. V případě nutnosti vůz zastaví.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Bezpečné a pohodlné parkování vám umožní zadní parkovací kamera. Vodící linky Vám usnadní manévrování do parkovacích míst nebo úzkých oblastí.

ZÁKLADEM JE KVALITNÍ OCEL

Základem je pevná konstrukce z vysoce kvalitní oceli. Značná pevnost střechy a konstrukce ocelového bezpečnostního rámu pomáhají chránit prostor pro cestující.

Speciálně konstruované přední a zadní deformační zóny pomáhají absorbovat nárazovou energii a přesměrovávají ji od cestujících, čímž snižují riziko zranění.

ŘÍZENÍ TRAKCE

Řízení trakce všech rychlostí pomáhá udržovat trakci a stabilitu tím, že vyvíjí brzdný tlak na kluzná kola a v případě potřeby snižuje výkon motoru, aby pomohl pneumatikám znovu získat kontakt s povrchem.

DŮVĚŘUJTE MU

Dodge Charger je vybaven standardními a dostupnými bezpečnostními a zabezpečovacími prvky, které vám umožní bezpečně využít jeho potenciál jízdy. Elektronická kontrola stability vám pomůže udržet kontrolu nad vozem, kdykoli to budete nejvíce potřebovat. Zde se stabilita setkává s důvěrou.

bottom of page