Vážení zákazníci, příznivci legend mezi automobily,

zveme Vás na naší expozici v rámci legendární výstavy automobilů LEGENDY 2019. Výstava se koná ve dnech 17.-19.5.2019 na Výstavišti v Praze Holešovicích. Proč přijít?

Především se můžete těšit na

Českou výstavní premiéru

zcela nového vozu SUV

CADILLAC XT4

Zcela nový Cadillac XT4 Vás upoutá designem a vyprovokuje k výkonu. Užijte si množství technologií a vymožeností a vyberte si svůj model pro vyjádření Vašeho osobního stylu.

LEGENDY jsou největší českou motoristickou slavností, která spojuje AUTOSALON, MOTOSALON a exhibiční jízdy závodních vozů, prezentace klubů, prodejní stánky. Nezapomínáme na bezpečnost, expozice záchranných složek nebo dětskou zónu.

SOUTĚŽ

Chcete si užít víkend se zcela novým rodinným SUV vozem Cadillac XT4?
Stačí jen zodpovědět pár otázek a mít trochu štěstí, abychom Vás vylosovali. Dva výherci pak budou mít možnost si tuto skvělou americkou novinku užít po celý víkend! Od pátku 12:00 hodin do pondělí 12:00 hodin Vám bude dělat společnost 240 koní, 9-stupňová automatická převodovka, luxusní interiér včetně mnoha technologických novinek a samozřejmě skvělý audiosystém.

Prostě si to s námi užijte!

A proč nás tedy navštívit? Připravili jsme pro Vás na všechny vystavené a nabízené modely

VÝSTAVNÍ SLEVY až

300.000 Kč*

*Tato unikátní výstavní sleva je platná pro model Chevrolet Corvette Grand Sport a je uvedena včetně DPH. Sleva je platna při uzavreni zavazne objednávky do 31.5.2019.

Tak přijďte a 

Nebojte se Ameriky!

Na Vaši návštěvu se těší tým TUCAR PLUS!