Do servisu s důvěrou. Postaráme se o vás...


Auta, která si u nás koupíte, jsou zcela legální, oficiálně dovezená, proclená a řádně zaregistrovaná. Mají plnou evropskou záruku a zcela odpovídají evropským normám pro provoz motorových vozidel. Působíme v České republice jako autorizovaný prodejce a zajišťujeme zároveň autorizovaný záruční i pozáruční servis.


Nové i ojeté vozy u nás zakoupené splňují veškerou evropskou legislativu a na nové vozy dostanete plnou evropskou záruku 2 roky nebo 100 000 km, podle toho, co nastane dříve. Delší záruku si můžete samozřejmě přikoupit až do limitu 5 let/150000 km.


V případě nehody můžete v rámci ČR využít naší vlastní odtahové služby, ve všech zemích EU Vám zajistíme rychlé vyřízení pojistných událostí. V případě poruchy nebo nehody je Vám k dispozici telefonní či online kontakt na náš dispečink, kde s Vámi naši pracovníci vzniklou situaci vyhodnotí a navrhnout ideální řešení. V našem servisním centru máme většinu náhradních dílů skladem, což nám umožní vyřídit opravu Vašeho vozu v co nejkratším termínu. Po dobu opravy Vám samozřejmě zajistíme náhradní vozidlo.


O Vaší ameriku, ať už jí máte od nás, nebo jste si jí koupili někde jinde, se postaráme s maximálním nasazením, jako by to bylo auto naše. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, dle jeho potřeb, takže – Nebojte se ameriky!