top of page

Dodge Challenger - poslední šanceV letošním roce sjíždí z výrobní linky v USA poslední DODGE Challenger a Charger V8. Jinými slovy, toto je vaše poslední šance vlastnit jedno z těchto ikonických vozů. Pořiďte si káru z poslední edice LAST CALL - například Dodge Challenger Shakedown.


Dodge Challenger Shakedown 2023 vzdává hold původnímu konceptu Dodge Shakedown Challenger, který otřásl výstavní plochou, když byl v roce 2016 představen na výstavě Specialty Equipment Market Association (SEMA) v Las Vegas. Speciální edice 2023 Dodge Challenger Shakedown následuje původní téma černo-červeného interiéru a exteriéru, který spojuje moderní a vintage atmosféru. Je k dispozici pro motor R/T Scat Pack Widebody 6,4L HEMI. Dostupný je pouze v barvě Pitch Black.


Užijte si kouzlo interiéru limitované edice Dodge Challenger Shakedown 2023, například luxusní sedadla Premium Black Nappa/Alcantara s poutavým červeným prošíváním.
Zájemci neváhejte - Dodge Challenger Shakedown bude skutečně unikátní: výroba je plánována pouze na 1 000 kusů, z toho pouhých 55 pro Evropu.


V případě zájmu se obracejte na naše prodejce.bottom of page