top of page

Obytné nástavby - letošní hit!


Fiberglass Truck Camper

Originální obytná nástavba Fiberglass Truck Camper je kompatibilní pro RAM 1500 DS

i DT, včetně TRX. Nástavbu lze použít i na vozy Pick-Up evropské produkce jako Toyota Hilux, Mitsubishi L200, Ford Ranger apod. Je určena pro 2 osoby a svým vybavením poskytne veškerý komfort srovnatelný s klasickým karavanem. Svými kompaktními rozměry však nijak výrazně nepřesahuje rozměry vozu a usnadňuje tak vaše cestování.
Yakima Skyrise HD Medium

Robustní plášť stanu SkyRise HD je navržen z polyesterové tkaniny 600 D Ripstop se svrchní nepromokavou vrstvou z PU s vodním sloupcem 3000 mm. Připojíte-li k němu nepromokavou stanovou plachtu chránící proti povětrnostním vlivům, máte dokonalou ochranu proti přírodním živlům. Nadstandardně velká okna a dveře poskytují velkolepý výhled a skvělé větrání, zatímco silná karimatka s rozměry po celé podlaze stanu poskytuje pohodlí a komfort po celou noc.
Union Jack Penthouse Maxi

Pevný skořepinový střešní stan Penthouse Maxi vám umožní bezpečné přespání na cestách

až pro 3 osoby. Tvrdá skořepina je navržena tak, aby byla maximálně aerodynamická, čímž

nedochází k navýšení aerodynamického odporu při jízdě. Plynová vzpěra a kloubový

mechanismus jsou rozložitelné během několika sekund, a jsou bezpečně ukotveny

mechanickými úchyty. Každá pohyblivá část střešního stanu je bezpečně upevněna.
iKamper Skycamp 4X 2.0

Originální střešní stan až pro 4 osoby. Jeho rozložení vám nezabere více než 1 minutu. Komfortní přenocování s dostatkem prostoru zajišťuje hliníková rozkládací podlaha. Střešní okno Skyview vám poskytne více světla ve dne a krásný výhled na hvězdy v noci. Okna s baldachýnem mají tři vrstvy. Dají se i kompletně srolovat pro extra ventilaci. Užijte si výhled ve dne i v noci, zatímco budete pohodlně ležet ve svém prostorném střešním stanu.
bottom of page