top of page

Poslední kus: RAM 1500 BigHorn Built to ServeDodge Ram, 5.7 V8 HEMI Built to Serve

Stvořen, aby sloužil…


Edice Built to Serve, která je k dispozici pro RAM Big Horn, by měla oslovit především ty z Vás, kteří hledají opravdového pracanta a pomocníka, který pěkně vypadá a něco vydrží.

Tento paket je dodáván v barvách Hydro Blue a Bright White. Exteriér vylepšují černé dekorativní prvky, černé nárazníky a 20palcová kola. V interiéru najdete například i výrazné modré prošívání sedadel.


1 499 000 Kč bez DPH

1 813 790 Kč s DPH

Ram 1500 Built to Serve Edition se může pochlubit celou řadou prémiových prvků interiéru. Jezděte pohodlně na jedinečných sportovních sedadlech s vlastním prošíváním, vložkami a panelem MOLLE na opěradlech sedadel.


Zaujměte okolí působivými 20palcovými litými hliníkovými koly v provedení Antracit. Součástí této edice je paket Off-Road Group, který se vyznačuje zvýšenou světlou výškou vozu, odolnými tlumiči, uzávěrkou zadního diferenciálu a dalšími.


Černá loga na karosérii, přední a zadní nárazníky, stupačky, koncovky výfuku a lemy kol završují odvážný, tmavý vzhled vozu.


Označení edice najdete skoro všude, například na palubní desce.


Uchovat cennosti bezpečně ve voze Vám umožní uzamykatelný zabudovaný trezor (k dispozici volitelně pouze pro vybraný typ sedadel)


Edice Built to Serve je vybavena střešním oknem, 12palcovým centrálním displejem se systémem Navi s EU mapami a 7palcovým displejem přístrojové desky.

Comments


bottom of page