tucar-banner-prague-harley-days-2020-192

PRAGUE HARLEY DAYS 2020

S radostí oznamujeme, že jsme se stali partnery Prague Harley Days 2020 – události roku pro všechny milovníky jedné stopy a především Ameriky!

3.–4. července 2020 se na pražské Výstaviště Holešovice sjedou ze všech koutů světa vyznavači svobody na dvou kolech, zvučných motorů, dobré zábavy i krás naší země a hlavního města.

Na Prague Harley Days vás čekají především motocykly Harley-Davidson – nejnovější modely, ale i ty nejoriginálnější přestavby. A samozřejmě testovací jízdy!

Snad nejkrásnějším zážitkem je pak tradiční spanilá jízda stovek motocyklů historickým centrem Prahy. Když zrovna nebudete jezdit, nebo obdivovat jednostopé stroje, můžete si s kamarády odpočinout u poctivého českého piva, vynikajícího jídla a pohodové muziky. Večer už bude divočejší. Stejně jako řada adrenalinových show – stunterů, FMX jezdců i fighterů, které budou probíhat po celý den.
 

Říkáte si, jestli s sebou vzít celou rodinu? Určitě! Součástí Prague Harley Days je oblíbená family zóna, kde si přijdou na své i ti nejmenší fanoušci motorismu.

My na Prague Harley Days 2020 nebudeme chybět a co vy?