tucar-banner-phd-2022-1920x500.jpg

Prague Harley Days 2022

10. VÝROČÍ JE PŘED NÁMI!

Poznač si datum 2.-4. září 2022 a připrav se na jubilejní párty stvořenou pro všechny vyznavače amerických motocyklů a charismatických kár, vůně benzínu, šťavnatých burgerů, nadupané muziky a svobody! Prague Harley Days v roce 2022 slaví 10 let!
 

Už teď pro tebe dáváme dohromady masterpiece toho nejzajímavějšího, nejšťavnatějšího a nejnašlapanějšího ze všech 10 ročníků pražských Harley Days. Čeká tě spanilá jízda stovek motocyklů Prahou, expozice nejnovějších, nejstarších a nejoriginálnějších strojů Harley-Davidson, soutěže včetně Custom Battle Show a Pole Dance Battle, zdarma otestuješ Harleye i americká auta, užiješ si adrenalin, ale také absolutní pohodu u piva, burgerů a skvělé muziky. A opět počítáme i s těmi nejmenšími, pro které bude na Výstavišti připravený bohatý program a zázemí.

VSTUPENKA + TRIKO Z LIMITOVANÉ EDICE

Objednej si v předprodeji speciální triko se vstupenkou, které pak už na místě ani nikde jinde nekoupíš! Tahle edice dámských a pánských triček vznikla speciálně k 10. ročníku Prague Harley Days a můžeš je mít v černé nebo bílé variantě. 

element_8651_image_1024.jpg

TAKHLE TO VYPADALO MINULE

Díky všem, kteří jste nás v roce 2021 podpořili v předprodeji naruby, přišli, vytvořili fantastickou atmosféru a užili si 3 dny slunce, pohody a motocyklů Harley-Davidson! Bylo vás 21 000 celkem, 3000 motocyklů a z toho 8 stovek ve spanilé jízdě. Díky – přesně takhle to máme rádi!