top of page
tucar-report-phd-banner-1920x500.jpg

Prague Harley Days 2022

Tak letošní jubilejní akce Prague Harley Days se opravdu povedla - 3 dny, 30 000 návštěvníků, adrenalinová spanilá jízda a plný RAM Park skvělých osmiválců z RAM Club CZ.

 

Děkujeme všem z RAM Club CZ, kteří se s námi této skvělé akce zúčastnili a pevně věříme, že příští rok vás bude ještě více. Jen nás trochu mrzí, že jsme se ani moc nepotkali, příště to napravíme!

A hlavně bychom chtěli poděkovat všem z Harley Davidson Praha, kteří dokázali zorganizovat a ukočírovat takovou obrovskou a skvělou akci.

Jsme fakt rádi, že můžeme být již několik let u toho!

logo-phd-2022-cerna-png.png

Již několik let je tato akce spojená s Burgerfestem, takže pro návštěvníky bylo připraveno i dobré jídlo a pití. Akci doprovázela i spousta akcí a soutěží pro návštěvníky, byl to takový průřez všeho možného, co návštěvníci mohli za těch deset let na Prague Harley Days zažít. Především demo jízdy na motocyklech Harley Davidson a skvělých amerických kárách od Tucaru. Dále živá hudba na dvou pódiích, Pole Dance Battle, FMX Show a další kaskadérská vystoupení, Custom Bike Show, prezentace Armády ČR nebo dechberoucí vystoupení Post-apo. A pro návštěvníky byla připravena také spousta soutěží, ať již v pojídání hamburgerů, nebo například jízdy zručnosti s RAM 1500.

 

Letošní prezentace Tucaru měla jako hlavní téma obytné nástavby na auta, což vyvolalo mezi návštěvníky obrovský zájem. Největším hitem byla obytná nástavba na RAM 1500, kde najdete spaní až pro 3 osoby, kuchyňku, lednici, plynový sporák, WC, sprchu – prostě vše, co najdete u klasického obytného vozu. A na střeše nástavby jsou umístěny solární panely, takže celé „bydlení na cestách“ je energeticky soběstačné.

 

Novinkou pro letošní ročník byla také zóna „RamPark“, kde se sjíždějí majitelé vozů RAM 1500, aby nám předvedli ty svoje nádherné osmiválce. A pro milovníky těch nestarších osmiválců jsme uspořádali malou výstavu skvostných amerických veteránů.

 

Absolutní „bombou“ byla letošní Spanilá jízda s rekordní účastí, kterou doprovázelo deset „amerik“ od Tucaru. A na všechny se, při zastávce na Václavském náměstí, sneslo z nebe 6 parašutistů, kteří nesli vlajky Harley Davidson, Burgerfest a samozřejmě Tucar. To Praha doposud nezažila.

 

Již nyní se všichni těšíme na další ročník, který se uskuteční ve dnech 1.-3. 9. 2023.

tucar-prague-harley-days-2022-058-objekt-maska-800.jpg

A kdo u toho nebyl, ten se může podívat na následující galerii - a alespoň virtuálně nasát atmosféru...

Videogalerie
media

Média (články a reportáže):

Fotogalerie
bottom of page