top of page
tucar-web-stranka-servisni-den-01.jpg
tucar-web-stranka-servisni-den-01.jpg
SERVISNÍ DEN
SOBOTA 15. ŘÍJNA 2022  |  8 - 14 HODIN  |  NA POBOČKÁCH PLZEŇ A SOKOLOV

Vážení zákazníci,

 

dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na SERVISNÍ SETKÁNÍ do našich autosalonů ALGON / TUCAR v Plzni a Sokolově. Začínáme v sobotu hned ráno v 8 hodin a připravili jsme pro vás SERVISNÍ PROHLÍDKU ZDARMA! Nechte si svůj vůz zkontrolovat před zimou, naše servisní prohlídka zahrnuje:

1.

Kontrolu interiéru
 

Zkontrolujeme vám správnou funkčnost brzdového, eventuálně spojkového pedálu, ukazatelů přístrojové desky, ostřikovače, bezpečnostní pásů a další prvky interiéru.

algon-mailing-servisni-den-banner-tucar-exterier.png

2.

Kontrolu exteriéru
 

Pro vaší bezpečnou jízdu vám zkontrolujeme zavěšení kol, brzdové destičky, brzdové kotouče, pneumatiky, vnější světla, správnou funkčnost stěračů a další prvky exteriéru.

servisni-den-motor.jpg

3.

Kontrolu
prostoru motoru

Zkontrolujeme, zda nejsou někde v motorovém prostoru úniky kapalin, zkontrolujeme stav chladící kapaliny, motorový olej, správnou funkčnost akumulátoru a další prvky v motorovém prostoru vašeho vozu.

algon-mailing-servisni-den-banner-tucar-podvozek.png

4.

Kontrolu spodní části vozu

I to, co není na první pohled vidět, je velmi důležité pro vaši bezpečnou jízdu, proto vám na voze zkontrolujeme výfuk, brzdové vedení, důležité hadice a vedení, dále ústrojí pohonu a celkový stav podvozku vašeho vozu.

Dále pro vás máme připravené

DEMO JÍZDY

s aktuálními modely amerických osmiválců

OPTIMALIZACE FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ 

Nabízíme také možnost předčasného doplacení Vaší stávající úvěrové smlouvy a tím umožnění koupě nového vozu a též možnost revize Vaší pojistné smlouvy a její případné přepracování za výhodnějších podmínek.

Těšíme se na vaši návštěvu a pro každého návštěvníka máme připravený ještě DÁREK!

bottom of page