tucat-prospevek-srovnani-superspporty-19

SUPERSPORTY - přehled cen a schopností

Obecně vešlo v povědomí, že super rychlá auta jsou super drahá. Ale ono to tak úplně neplatí. Samozřejmě - supersport s výkonem 500 koní a více nemůže stát stejně jako městské vozítko s výkonem 80 koní. Ale na druhou stranu takový superdravec s několikasetkoňovým výkonem nemusí stát několik miliónů, ale dá se nový pořídit u nás již za cenu něco přes milión, což dnes stojí každé druhé „lepší“ auto.

Podívejte se s námi na přehlednou tabulku, kde najdete srovnání několika „supervýkonných supersportů“ a sami uvidíte, že námi nabízené modely Dodge Challenger nebo Chevrolet Camaro, mají srovnatelné výkonostní parametry, ale cenově jsou oproti ostatním značkám velice výhodné. 

tucat-prospevek-srovnani-superspporty-98

Pokud tedy uvažujete o pořízení takové „rychlé hračky“, popřemýšlejte nad výše zobrazenou tabulkou, zvažte, zda se nevyplatí pořídit si ameriku s výkonem 500 koní za 1,5 miliónu a ještě vám zbyde například na další auto do domácnosti.

Vybrané modely máme skladem, tak přijďte a vyzkoušejte si je. Náš tým je plný „osmiválcových“ nadšenců, takže rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy a poradíme vám s případným výběrem vozu.

tucar-chevrolet-camaro-2020-980.jpg
Chevrolet Camaro 2020
Odvážný design, vyspělá technologie a vzrušení z jízdy
tucar-banner-etzler-nebojte se ameriky-1
Dodge Challenger 
již od 804 960 Kč bez DPH
974 002 Kč s DPH