top of page
tucar-banner-cadillac-xt6-2021-1920x500.jpg

Motor  | 3.6 L V6

Převodovka  |  9st. automat

Výkon  |  310 HP

Kroutící moment  |  373 Nm

Cadillac XT6 2024

Sebevědomé luxusní SUV se spoustou místa.

Již od 1 599 000 Kč bez DPH

Již od 1 934 790 Kč s DPH

Zcela nový Cadillac XT6 je skvělou volbou pro ty z vás, kteří hledají luxus, prostor, pohodlné cestování a dostatečný výkon. To vše vám Cadilllac XT6 nabídne. Maximální kontrolu nad vozem vám umožní spousta bezpečnostních asistentů a propracované infotainment centrum s 8palcovou dotykovou obrazovkou.

Modely

Exterier

cadillac-xt6-exterier-svetla.jpg
Atraktivní světlomety

Na silnici nezůstanete bez povšimnutí. Nestandardní rozmístění předních světlometů upoutá pozornost všech ostatních řidičů. K bezpečné jízdě v noci a za snížené viditelnosti přispívá i systém automatického přepínání dálkových světel IntelliBeam.

Prémiová ALU kola

Standardní výbavou Premium Luxury jsou 20palcová šestipaprsková litá kola s leštěným povrchem Android, která jen dále vyzdvihují luxusní vnější vzhled vozu Cadillac XT6.

cadillac-xt6-exterier-kola.jpg
cadillac-xt6-exterier-styling.jpg
Sportovní styling

Verze Sport v expresivním stylu a s černými ozdobnými akcenty exteriéru vypadá skvěle nejen na silnici, ale i u vás doma v garáži.

Barvy

Argent Wilder Metallic

Interier

cadillac-xt6-sedadla-1.jpg
Tři řady sedadel

Až sedm cestujících se může pohodlně usadit v prostorném luxusním interiéru. Pro maximální pohodlí je možno zvolit v druhé řadě kapitánská sedadla. Dokonalost požitku z cestování vám dopřeje obrovská panoramatická střecha Ultraview.

Prémiové materiály

Cadillac v interiéru na ničem nešetřil – exotické obkladové dřeviny, karbon, kožené doplňky a kovové prvky – to vše máte kolem sebe v luxusním prostorném interiéru.

cadillac-xt6-interier-premiove-materialy.jpg
cadillac-xt6-interier-bose.jpg
Prémiový audiosystém Bose

Bez ohledu na to, v které řadě cestujete, si užijete kvalitní hudbu díky propracovanému systému až 14 reproduktorů, které byly vyladěny tak, aby poskytovaly maximální zážitek z hudby v celém vozidle.

cadillac-xt6-interier-jet-cyrrus.jpg
Světlý kožený interiér Cirrus

Bezpečnost

Zcela nový Cadillac XT6 budete řídit s maximální jistotou. To vám umožní sada bezpečnostních a asistenčních funkcí, které jsou součástí standardní výbavy. Od nouzového brzdění po inteligentní bezpečnostní výstrahy, parkovacího asistenta až po rozsáhlý monitoring vašeho vozu.

cadillac-xt6-bezpecnost-02-detekce-chodcu.jpg
Detekce chodců

Bezpečnostní asistent pro detekci chodců vám pomůže zabránit srážce s chodcem, kterého systém detekuje přímo před vozem. Systém vás výrazně upozorní a může dokonce automaticky zajistit prudké nouzové brzdění nebo posílit brzdění řidiče. Systém funguje při rychlostech do 80 km/h během dne, v noci a při snížené viditelnosti má omezenou funkci.

Volba jízdních režimů

Přizpůsobte si zážitek z jízdy přesně dle vašich představ pomocí voliče jízdních režimů. Vybrat si můžete z režimů Touring, Off-road a Sport.

cadillac-xt6-bezpecnost-04-jizdni-rezimy.jpg
cadillac-xt6-bezpecnost-03-brzdy.jpg
Kvalitní brzdění

Přední brzdy Brembo Performance jsou standardní výbavou ve verzi Sport a poskytují přesné a konzistentní brzdění. Přední a zadní červené třmeny jen přidají na atraktivitě vašeho nového vozu Cadillac XT6.

Galerie

bottom of page