top of page
tucar-banner-klub-1920x500.jpg

VIP Klub pro naše věrné zákazníky

Staňte se členem a získejte spoustu výhod!

Přidejte se k nám, získejte klubovou kartu a užívejte si výhod, které vám toto členství přináší. Koupí vozu to u nás nekončí, členstvím v klubu získáte mnoho dalších výhod.

Mám zájem o členství (vyplňte prosím následující formulář)

Děkujeme za odeslání formuláře! (ozveme se co nejdříve)

Nebo nám zavolejte:

Domluvíme s Vámi podrobnosti.

Co získám vstupem do klubu NEBOJÍM SE AMERIKY?

 • Klubovou kartu opravňující člena k využívání výhod členů klubu

 • Vstupní dárkový balíček s reklamními předměty

 • Individuální EXTRA VIP slevy na nové a ojeté vozy

 • VIP slevy na servisní služby

 • Zajímavé výhry v různých soutěžích pouze pro členy

 • Akční slevy na originální příslušenství a doplňky

 • Možnost zúčastnit se zajímavých akcí a eventů

 • VIP slevy na e-shopu shop.tucar.cz

 • Pravidelné zasílání novinek ze světa amerických osmiválců

 • Možnost setkat se se známými osobnostmi ze světa showbyznisu

 • Skvělé nabídky a slevy určené pouze pro členy

 • VIP podmínky při koupi nového či ojetého vozu

 • VIP podmínky při využití servisních služeb

 • Zajištění mobility při návštěvě servisu

 

… a vždy ještě něco navíc!

Podrobné podmínky členství v klubu získáte u našich prodejců.

Všeobecná pravidla klubu NEBOJÍM SE AMERIKY!

Klub Nebojím se ameriky (dále jen „KLUB“) je věrnostní program pro zákazníky společnosti TUCAR PLUS s.r.o., se sídlem Rokycanská 1319/90, 312 00 Plzeň, vedená u Krajského soudu v Plzni, spisová značka: C 36190, IČO: 07052391 (dále jen „Tucar“). Tento program je zaměřen na poskytování nadstandardních výhod pro stálé zákazníky společnosti Tucar. Zákazníci se stávají členy společného KLUBU na základě své svobodné vůle, kterou vyjadřují svým podpisem na přihlášce nebo jiným, zákonem předpokládaným projevem vůle. Nedílnou součástí přihlášky jsou tato Všeobecná pravidla KLUBU.

 

Členství v KLUBU  
Členem KLUBU se může stát kterákoliv fyzická osoba starší 18 let s korespondenční adresou na území České republiky, která souhlasí se Všeobecnými pravidly KLUBU. Věrnostní kartu lze získat po uskutečněné registraci na prodejně Tucar, nebo na webových stránkách www.tucar.cz. V případě ztráty či zničení věrnostní karty, je povinen člen klubu písemné či elektronicky informovat společnost Tucar a karta bude deaktivována do 24 hodin. O novou věrnostní kartu, ke stávajícímu klubovému účtu, si zákazník může požádat prodejce či servisního technika na showroomu Tucar v Tuklatech. Zákazník může výhody KLUBU využívat ihned po úspěšné registraci, při prokázání se kartou v pobočkách Tucaru, či u jejich partnerů. Členem KLUBU se zákazník stává, pokud je zákazníkem Tucar, zakoupil si zde nový nebo ojetý vůz a nebo si zakoupil ND či příslušenství v hodnotě minimálně 50 000 Kč bez DPH. Následně pak může čerpat veškeré nabízené výhody plynoucí z členství v klubu.

Člen KLUBU má právo čerpat slevy na zboží a služby.  Společnost Tucar si vyhrazuje právo určit zboží a služby, jejichž prodej a poskytování patří do programu KLUBU, stejně tak i spolupracující externí partnery.

 

Ochrana osobních údajů členů KLUBU
Zákazník svým podpisem na přihlášce výslovně souhlasí s tím, že společnost Tucar zpracuje osobní údaje v přihlášce uvedené do databáze, jakož i údaje získané při obchodním styku, zvláště všechny údaje získané používáním věrnostní karty. Člen KLUBU dále tímto výslovně souhlasí s tím, aby společnost Tucar jako správce zpracovávala v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů osobní údaje zaregistrované na jeho jméno, a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb a za účelem vyplývajícím z podmínek KLUBU. Tucar je oprávněn zpracovávat osobní údaje prostřednictvím určeného zpracovatele(ů), přičemž člen KLUBU bere na vědomí, že takto určený zpracovatel či zpracovatelé již nepodléhají dalšímu souhlasu. Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje na dobu neurčitou, do odvolání tohoto souhlasu, případně do doby ukončení činnosti KLUBU. Souhlas je možné písemně kdykoliv odvolat a správce údaje zlikviduje.

Každý člen KLUBU je, v případě že dojde ke změně jeho osobních údajů, povinen aktualizovat své osobní údaje, především pak korespondenční adresu. Může tak učinit elektronicky zasláním na e-mail: info@tucar.cz.

 

Závěrečná ustanovení 
Společnost Tucar si vyhrazuje právo na zveřejnění fotografií a videozáznamů výherců, včetně jmen, soutěží pořádaných v rámci KLUBU, včetně jmen výherců bez finančních náhrad, s čímž člen KLUBU souhlasí. Veškeré odměny v rámci KLUBU nejsou právně vymahatelné. Společnost Tucar si vyhrazuje právo v případě nutnosti upravit Všeobecná pravidla KLUBU. Členové KLUBU budou o těchto změnách informování na prodejnách a na internetových stránkách společnosti Tucar. Společnost Tucar si vyhrazuje právo zákazníkovi neudělit členství, a to bez udání důvodu. Společnost Tucar si vyhrazuje právo v odůvodněném případě ukončit činnost KLUBU. Datum ukončení KLUBU bude oznámeno na showroomu společnosti Tucar a na www.tucar.cz. 

bottom of page