top of page
tucar-banner-1920x500-servis-us-vozy-1.j

Autorizovaný a specializovaný servis US vozů

DODGE  |  RAM  |  CHEVROLET  |  CADILLAC  |  CORVETTE  |  JEEP |  CHRYSLER

Máte americkou káru? Potřebujete servis, sháníte náhradní díly nebo chcete jen poradit? Obraťte se na nás! Jsme autorizovaný servis Dodge, RAM, Corvette, Cadillac a Chevrolet (US i EU modely). K opravám používáme originální díly, nebo díly určené do prvovýroby (např. Mopar), které zaručují vysokou kvalitu, dlouhou životnost a především bezpečnost jejich používání. Náš tým profesionálních odborníků je připraven se o váš vůz postarat s maximálním nasazením.

Tak se stavte – a přesvědčte se!

Náš autoservis nabízí celou škálu autoservisních prací, od jednoduchých mechanických úkonů jako jsou výměna žárovky, přes výměnu oleje, brzdových destiček či/a kotoučů, výměnu brzdové kapaliny, výměnu či opravu motoru či jeho částí, seřízení světel, doplnění a dezinfekci klimatizace, geometrii až po autodiagnostiku a odstranění SW problémů vozu či aktualizaci map. Zajišťujeme též STK, EK, nabízíme rovněž pneuservis. Specializujeme se na vozy Dodge, RAM, Chevrolet, Cadillac, Corvette, Jeep a Chrysler, avšak rádi a kvalitně obsloužíme každého zákazníka, který k nám přijede s jakýmkoli vozidlem.

tucar-razitko-garance-bila.png

Ameriky od nás pouze s plnou garancí!

Auta, která si u nás koupíte, jsou zcela legální, oficiálně dovezená, proclená a řádně zaregistrovaná. Mají plnou evropskou záruku a zcela odpovídají evropským normám pro provoz motorových vozidel. Působíme v České republice jako autorizovaný prodejce a zajišťujeme zároveň autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Naše ceny

jsou jako jinde!

Ano, je to tak. Ceny za servisní služby jsou u našich osmiválců srovnatelné s cenami servisu běžných evropských značek stejné třídy.

 

Ameriky nejsou drahé ani při koupi vozu, ani při následné údržbě včetně servisu nebo při koupi náhradních dílů a příslušenství.

tucar-servis-490.jpg
Posuďte sami, kolik zaplatíte za servis u našich nejprodávanějších modelů:*
tucar-camaro-500.jpg

Chevrolet Camaro

1. servisní prohlídka: 1. rok/15 000 km

11.999 Kč včetně DPH

tucar-ram-500.jpg

Dodge RAM

1. servisní prohlídka: 1. rok/15 000 km

11.111 Kč včetně DPH

tucar-dodge-durango-SRT-Hellcat-2021-f8-green-jpeg.jpg

Dodge Durango

1. servisní prohlídka: 1. rok/15 000 km

11.111 Kč včetně DPH

* Uvedené ceny jsou platné pro střediska Tuklaty, Plzeň a Sokolov.

Disponujeme všemi moderními zařízeními a technologiemi, zajišťujícími nadstandardní servis. Máme 5 běžných heverů a 2 čtyřsloupové, dále zařízení HEKA, umožňující měření a kontrolu brzd a tlumičů, sbíhavosti brzd s okamžitým přehledem výsledků. Letos jsme pořídili speciální zařízení Spin Motul, s jehož pomocí dokážeme profesionálně pod tlakem vyměnit olej v automatických převodovkách, a do konce tohoto roku obnovíme tzv. dekarbonizaci motorů včetně prodeje zajímavých produktů zn. BG, které navrátí motoru výkon, snižují spotřebu a emise a prodlužují životnost motoru a jeho dílů.

Servis TUCAR nabízí běžný servis, garanční prohlídky, tzv. svolávací akce na vozy, na které se specializujeme, pozáruční servis, pneuservis i řešení nepříjemných okamžiků, kterými je pojistná událost. Každou takovou událost se snažíme vyřešit co nejrychleji, víme, jak každý svůj vůz potřebujeme do užívání co možná nejdříve zpět. Využíváme vlastní klempírny a dvou smluvních lakoven.

O vaši ameriku, ať už ji máte od nás, nebo jste si ji koupili někde jinde, se postaráme s maximálním nasazením, jako by to bylo auto naše. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, dle jeho potřeb, takže – Nebojte se ameriky!

tucar-logo-nebojte-se-ameriky.png

Profesionální
a zodpovědný přístup

V autosalonu TUCAR PLUS v Úvalech u Prahy se vás ujme kvalifikovaný personál, který tvoří lidé, z nichž mnozí prací v oboru strávili polovinu života, čemuž odpovídá i úroveň jejich znalostí. Všichni navíc průběžně absolvují pravidelná školení, kde se seznamují s novinkami v oboru v souladu s přísnými standardy platnými pro autorizované dealery. Vzhledem ke kapacitě našeho servisního zázemí nabízíme běžný servis i majitelům vozů ostatních značek. 

V případě nehody můžete v rámci ČR využít naší vlastní odtahové služby, ve všech zemích EU vám zajistíme rychlé vyřízení pojistných událostí. V případě poruchy nebo nehody je vám k dispozici telefonní či online kontakt na náš dispečink, kde s vámi naši pracovníci vzniklou situaci vyhodnotí a navrhnout ideální řešení. V našem servisním centru máme většinu náhradních dílů skladem, což nám umožní vyřídit opravu vašeho vozu v co nejkratším termínu. Po dobu opravy se vždy snažíme zajistit náhradní vozidlo.

ZÁRUČNÍ (GARANČNÍ) SERVIS

Záruční neboli tzv. garanční servis je definován každým výrobce vozu a provádí se v určitém intervalu najetých km a/nebo definovaném stáří vozu. Obvykle dle výrobci předepsaných kroků měníme motorový olej a olejový filtr, případně převodový, měníme vzduchový, kabinový a palivový filtr, kontrolujeme brzdovou kapalinu, servokapaliny,  provádíme kontrolu brzd, výfuku, tlumičů, geometrii.

POZÁRUČNÍ (BĚŽNÝ) SERVIS

Běžný servis nebo též servis pozáruční představuje kontrolu stavu vozu, zejména jde o kontrolu karosérie, správnosti funkce motoru, brzd, stavu dobíjení autobaterie, kontrolu geometrie, a dále kontrolu a odstranění eventuálních závad dle požadavků klienta.

Benefity po dobu opravy vašeho vozu u nás Vám nabídneme:

  • Wi-Fi

  • klimatizovaná zákaznická zóna

  • občerstvení

  • náhradní vozidlo

Pneuservis

V našem moderním pneuservisu vám provedeme nejen výměnu pneu, ale vaše pneumatiky nebo celé komplety uskladníme a v naší prodejně náhradních dílů si můžete nové pneu nebu ALU disky i zakoupit. Vše za velmi přijatelné ceny.

bottom of page