top of page
tucar-banner-1920x500-servis-opel-chevro

Autorizovaný servis Opel / Chevrolet EU

tucar-logo-chevrolet.jpg
tucar-logo-opel.jpg

Potřebujete servis, sháníte náhradní díly nebo chcete jen poradit? Obraťte se na nás! Jsme autorizovaný servis Opel a Chevrolet – US i EU modely (Captiva, Orlando, Spark, Cruze, Aveo). Nabízíme celou škálu autoservisních prací, od jednoduchých mechanických úkonů jako jsou výměna žárovky, přes výměnu oleje, brzdových destiček či/a kotoučů, výměnu brzdové kapaliny, výměnu či opravu motoru či jeho částí, seřízení světel, doplnění a dezinfekci klimatizace, geometrii až po autodiagnostiku a odstranění SW problémů vozu či aktualizaci map. Zajišťujeme též STK, EK, nabízíme rovněž pneuservis.

Tak se stavte – a přesvědčte se!

Disponujeme všemi moderními zařízeními a technologiemi, zajišťujícími nadstandardní servis. Máme 5 běžných heverů a 2 čtyřsloupové, dále zařízení HEKA, umožňující měření a kontrolu brzd a tlumičů, sbíhavosti brzd s okamžitým přehledem výsledků. Letos jsme pořídili speciální zařízení Spin Motul, s jehož pomocí dokážeme profesionálně pod tlakem vyměnit olej v automatických převodovkách, a do konce tohoto roku obnovíme tzv. dekarbonizaci motorů včetně prodeje zajímavých produktů zn. BG, které navrátí motoru výkon, snižují spotřebu a emise a prodlužují životnost motoru a jeho dílů.

RYCHLÁ OBJEDNÁVKA DO SERVISU:

tucar-servis-chevrolet-eu-980.jpg

Servisní středisko TUCAR PLUS nabízí běžný servis, garanční prohlídky, tzv. svolávací akce na vozy, na které se specializujeme, pozáruční servis, pneuservis i řešení nepříjemných okamžiků, kterými je pojistná událost. Každou takovou událost se snažíme vyřešit co nejrychleji, víme, jak každý svůj vůz potřebujeme do užívání co možná nejdříve zpět. Využíváme vlastní klempírny a dvou smluvních lakoven.

 

V případě, že zákazník ponechává své vozidlo v našem servisu na opravu delší nežli jeden den, nabízíme možnost zapůjčení vozidla z naší autopůjčovny, ve které máme vozy různé cenové kategorie i velikosti.

 

Běžný servis nebo též servis pozáruční představuje kontrolu stavu vozu, zejména jde o kontrolu karosérie, správnosti funkce motoru, brzd, stavu dobíjení autobaterie, kontrolu geometrie, a dále kontrolu a odstranění eventuálních závad dle požadavků klienta.

 

Záruční, neboli tzv. garanční servis, je definován každým výrobce vozu a provádí se v určitém intervalu najetých km a/nebo definovaném stáří vozu. Obvykle dle výrobci předepsaných kroků měníme motorový olej a olejový filtr, případně převodový, měníme vzduchový, kabinový a palivový filtr, kontrolujeme brzdovou kapalinu, servokapaliny,  provádíme kontrolu brzd, výfuku, tlumičů, geometrii.

tucar-servis-opel.jpg

Profesionální
a zodpovědný přístup

V autorizovaném servisním středisku TUCAR PLUS v Úvalech u Prahy se vás ujme kvalifikovaný personál, který tvoří lidé, z nichž mnozí prací v oboru strávili polovinu života, čemuž odpovídá i úroveň jejich znalostí. Všichni navíc průběžně absolvují pravidelná školení, kde se seznamují s novinkami v oboru v souladu s přísnými standardy platnými pro autorizované dealery. Vzhledem ke kapacitě našeho servisního zázemí nabízíme běžný servis i majitelům vozů ostatních značek. 

tucar-servis-chevrolet-spark.jpg

Benefity po dobu opravy vašeho vozu u nás Vám nabídneme:

  • Wi-Fi

  • klimatizovaná zákaznická zóna

  • občerstvení

  • náhradní vozidlo

tucar-servis-chevrolet-aveo.jpg

Pneuservis

V našem moderním pneuservisu vám provedeme nejen výměnu pneu, ale vaše pneumatiky nebo celé komplety uskladníme a v naší prodejně náhradních dílů si můžete nové pneu nebu ALU disky i zakoupit. Vše za velmi přijatelné ceny.

tucar-servis-chevrolet-orlando.jpg
bottom of page