top of page
tucar-chrysler-pacifica-1920x500.jpg
ZÁRUKA 
2 roky / 100 000 km

CHRYSLER PACIFICA

MINIVAN PŘESNĚ DLE VAŠICH PŘEDSTAV.

tucar-chrysler-pacifica-awd.jpg

AWD: DŮVĚRA A PŘESNOST

Pacifica nabízí nejpokročilejší systém pohonu všech kol ve své třídě. Plně automatický pohon 4x4 optimalizuje neustále trakci a pokud kola ztratí přilnavost k vozovce, systém AWD automaticky přenáší výkon na kola s větší trakcí.

SPORTOVNÍ DESIGN

Asertivní vzhled podtrhuje sportovní maska s 3D horní lesklou mřížkou a celkový atraktivní pohled podtrhují zcela nové LED světlomety, které poskytují lepší projekci světla a zlepšují viditelnost denního svícení.

tucar-chrysler-pacifica-sportovni-desaign.jpg
BARVY KAROSÉRIE
Velvet Red Pearl
velvet-red-pearl.png
tucar-chrysler-pacifica-interier.jpg

POHODLÍ PŘEDEVŠÍM

Každého cestujícího si zcela nový Chrysler Pacifica považuje stejně jako řidiče. Bezpečnost a pohodlí všech cestujících zajišťuje více než 115 prvků aktivní i pasivní bezpečnosti. Nabíjení mobilního telefonu a multimediální zábava jsou samozřejmostí.

MAXIMÁLNÍ VARIABILITA PROSTORU PRO CESTUJÍCÍ

Jako jediný ve své třídě nabízí Chrysler Pacifica variabilní skládací podlahu Stow´n Go. Již nebudete mít žádné problémy s odstraňováním sedadel, jednoduše je sklopíte do podlahy a získáte prostor pro náklad přesně dle vašich potřeb. A to bez zásahu do pohodlí cestujících.

tucar-chrysler-pacifica-variabilita-sedadla-980.jpg

MOTOR 3,6L PENTASTAR V6

Osvědčená pohonná jednotka 3,6L Pentastar se vyznačuje velmi kultivovaným chodem a spolu s 9stupňovou automatickou převodovkou poskytuje dostatečný výkon 287 koní a maximální točivý moment 355 Nm. A to vše s velmi příjemnou spotřebou.

tucar-chrysler-pacifica-motor.jpg
PŘEHLED VÝBAV
VIDEOGALERIE
FOTOGALERIE
bottom of page