top of page
tucar-banner-1920x500-challenger-v6.jpg

Dodge Challenger V6

již od 999 000 Kč

ZÁRUKA 
3 roky / 100 000 km

DODGE CHALLENGER

To je americká ikona síly, krásy a pohodlí. Právě vás oslovuje svojí čtvrtou generací. Jste připraveni na jízdu svého života? Připoutejte se, pevně se držte a seznamte se s nejnovějším Dodge Challenger. S pěti modely je z čeho vybírat, určitě najdete ten, který je pro vás ten pravý.

logo-dodge-400.png

VYBERTE SI SVŮJ MODEL

EXTERIÉR

dodge-challenger-banner-exterier-1920x50

SILNÝ POD KAPOTOU I ZVNĚJŠKU

Přizpůsobte si Dodge Challenger podle svého. Fantazii se meze nekladou a Dodge Challenger vám to umožní!

NASÁVEJTE VÝKON

K udržení optimálního výkonu pomáhají unikátní světlomety Illuminated Air-Catcher®, které svými průduchy pomáhají udržovat motor v chladu tím, že absorbují studený vzduch během jízdy.

RESPEKT

Ostatní řidiči vás budou respektovat, ať už pojedou před Vámi či za Vámi!

INTERIÉR

dodge-challenger-banner-interier-1920x50

BUDETE VE SPOJENÍ

Dostupná aplikace Uconnect® 4C NAV disponuje funkcemi, které vás spojí se světem. GPS navigace, internet 4G LTE, Wi-Fi Hotspot, největší dostupný dotykový displej 8,4“ ve své třídě, volání hands-free a další.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Sedačky v Dodge Challenger jsou navrženy tak, aby vás během jízdy zcela obepnuly, a vy jste si jízdu v bezpečí maximálně užili. Pro ještě větší pohodní si můžete zvolit i odvětrávané přední sedačky. Vyhřívání je samozřejmostí.

SMARTOVĚJŠÍ ZPŮSOB JÍZDY

Váš smartphone vás udrží v kontaktu s okolím i ve vašem autě. Připojením k Apple CarPlay® přes iPhone® nebo Android Auto ™ přes zařízení Android získáte přístup ke konkrétním aplikacím přímo na dotykové obrazovce Uconnect®.

tucar-dodge-challenger-interier-04.jpg

HODNOŤTE SE!

Multimediální centrum vám nabízí statistické údaje o vaší jízdě v reálném čase. Tak hodnoťte!

VÝKON I V REPRODUKTORECH

Bez správných reproduktorů si svůj výkon neužijete – vyberte si rozumně:

ALPINE® AUDIO SYSTÉM 

6x REPRO

Zapomeňte na dva reproduktory. Dostupný prémiový systém Alpine® se šesti reproduktory vám poskytne 276W výkonu a osmikanálový zesilovač pro ještě lepší dojem z hudby.

ALPINE® AUDIO SYSTÉM 

9x REPRO

Zapomeňte na šest reproduktorů. Rozjeďte to rovnou s devíti. Prémiový hudební systém Alpine® vám poskytne prémiový zvuk na každém kilometru Vaší jízdy.

HARMAN KARDON® AUDIO SYSTÉM 

19x REPRO

Zapomeňte na devět reproduktorů. Užijte si jich rovnou devatenáct! Nejmodernější luxusní hudební systém Harman Kardon® vám nabídne zvuk jako v koncertním sále.

VÝKON

tucar-dodge-challenger-vykon-01.jpg

POSAĎTE SE. PŘIPOUTEJTE SE. DRŽTE SE.

Dodge Challenger je přímým potomkem závodního vozu. Nečekejte nic jiného. Vyberte si svůj výkon:

tucar-dodge-challenger-motor-pentastar-3

MOTOR 3,6L PENTASTAR V6

Motor 3.6L Pentastar® V6 je vybaven dvojitými vačkovými hřídelemi, vysokými průtokovými sacími a výfukovými otvory, variabilním časováním ventilů a elektronickým ovládáním škrticí klapky s integrovanou regulací rychlosti. Nabízí výkon 305k a maximální točivý moment 366 Nm.

tucar-dodge-challenger-motor-57-hemi.jpg

MOTOR 5,7 l HEMI ®  V8

Tento legendární motor nabízí kombinací vysokého výkonu a maximální efektivity. Nabízí výkon 375k a maximální točivý moment 555 Nm.

tucar-dodge-challenger-motor-392-hemi.jp

MOTOR 6,4 L 392 HEMI ® V8

Motor 392 HEMI® V8, standardní výbava Scat Pack Dodge Challenger, vás vynese na 100km rychlost za 4s. Nabízí výkon 485k a maximální točivý moment 644 Nm.

tucar-dodge-challenger-motor-62-hemi-hel

MOTOR 6,2 L HEMI ®  SRT HELLCAT V8

Přeplňovaný motor o objemu 6.2 l HEMI® SRT Hellcat V8, standardně osazený na Challenger SRT® Hellcat, je ztělesněním samotného ďábla. Maximální vzrušení z ďábelské jízdy vám zajistí výkon 717k a maximální točivý moment 881 Nm.

OSM STUPŇŮ DO AKCE!

Osmistupňová automatická převodovka TorqueFlite®, která je standardní součástí všech modelů V6 a SRT® Hellcat Redeye, vám zajistí hladký a bezproblémový převod té obrovské síly na silnici. Pro větší zážitek z jízdy jsou na volantu umístěny řadicí pádla s nastavitelnými body řazení prostřednictvím režimů pohonu.

BEZPEČNOST

dodge-challenger-banner-bezpecnost-1920x

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Před kultovním stylem a vysokým výkonem je vždy upřednostněna bezpečnost. Cítit se bezpečně v Dodge Challenger Vám pomohou moderní asistenční systémy:

AUTOMATICKÉ DÁLKOVÉ SVĚTLOMETY

Automatické dálkové světlomety přepínají automaticky z dálkových na potkávací světla, když detekují okolní světlo z protijedoucího provozu.

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Systém sledování mrtvého úhlu vám pomůže s jistotou provádět změny jízdního pruhu tím, že vás upozorní, když ostatní vozidlo vstoupí do jedné z vašich zón mrtvého úhlu.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Tento systém pohodlně automaticky nastavuje cestovní rychlost, aby pomohl udržet nastavenou bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi.

VAROVÁNÍ PŘED KOLIZÍ

Systém, který vás zvukovým varovným signálem upozorní na blížící se riziko kolize s vozem jedoucím před vámi. V případě nutnosti vůz zastaví.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Bezpečné a pohodlné parkování vám umožní zadní parkovací kamera. Vodící linky vám usnadní manévrování do parkovacích míst nebo úzkých oblastí.

ZÁKLADEM JE KVALITNÍ OCEL

Základem je pevná konstrukce z vysoce kvalitní oceli. Značná pevnost střechy a konstrukce ocelového bezpečnostního rámu pomáhají chránit prostor pro cestující.

Speciálně konstruované přední a zadní deformační zóny pomáhají absorbovat nárazovou energii a přesměrovávají ji od cestujících, čímž snižují riziko zranění.

ŘÍZENÍ TRAKCE

Řízení trakce všech rychlostí pomáhá udržovat trakci a stabilitu tím, že vyvíjí brzdný tlak na kluzná kola a v případě potřeby snižuje výkon motoru, aby pomohl pneumatikám znovu získat kontakt s povrchem.

DŮVĚŘUJTE MU

Dodge Challenger je vybaven standardními a dostupnými bezpečnostními a zabezpečovacími prvky, které vám umožní bezpečně využít jeho potenciál jízdy. Elektronická kontrola stability vám pomůže udržet kontrolu nad vozem, kdykoli to budete nejvíce potřebovat. Zde se stabilita setkává s důvěrou.

UŽ ŽÁDNÉ „COUVNUTÍ“

Při prudkém stoupání vám pomůže asistent Hill Start Assist, který při rozjezdu udržuje brzdový tlak po krátkou dobu mezi uvolněním brzdového pedálu a zatlačením plynového pedálu, aby se zabránilo vozidlu v pohybu dozadu.

bottom of page