top of page
tucar-banner-1920x500-dodge-durango-exte
ZÁRUKA 
3 roky / 100 000 km

Dodge Durango

logo-dodge-400.png

Silný. Účinný. Prostorný. To je Dodge Durango model 2022. Seznamte se s ním. Ohromující výkon a velmi příznivá spotřeba, k tomu opravdový luxus v interiéru vás jistě přesvědčí, aby se stal vaším společníkem pro každý den. K dispozici máte mnoho technologických vymožeností a také Vám Dodge Durango nabídne místo až pro 7 cestujících. Tak si nastupte…

EXTERIÉR:

 • nové bifunkční LED světlomety

 • nové LED denní svícení

 • nové LED mlhové světlomety

 • nová maska chladiče

 • nová luxusní ALU kola (GT, R/T, Citadel a SRT)

 • přepracovaný dvoudílný zadní spoiler s novým středovým brzdovým světlem

INTERIÉR:

 • zcela přepracovaná palubní deska

 • ovládací prvky orientované na řidiče

 • nový volant s plochou spodní částí

 • nová digitální přístrojová deska ve stylu SRT (všechny modely)

 • nový multimediální systém Uconnect 5 s 10,1“ displejem

 • široká konektivita (USB A a C)

 • bezdrátové nabíjení telefonu

VYBERTE SI SVŮJ MODEL

INTERIÉR

tucar-banner-1920x500-dodge-durango-inte
tucar-dodge-durango-2021-interier-1.jpg

POHODLNÝ KOKPIT

V novém kokpitu orientovaném na řidiče si můžete téměř vše přizpůsobit dle vašich představ. Interiér inspirovaný modelem Dodge Challenger má zcela novou přístrojovou desku se středovým panelem orientovaným na řidiče. Moderní kokpit je vybaven 7 palcovým, plnobarevným, konfigurovatelným displejem, kde si řidič může vybrat z mnoha nastavení zobrazení.

tucar-dodge-durango-2021-interier-2.jpg

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Ještě komfortnější pocit z jízdy vám poskytne standardně umístěná řadící páka a kožený volant s plochou spodní částí. Integrovaný ovládací panel vám poskytne rychlý přístup k dostupným funkcím, jako jsou například vyhřívaná sedadla, kožený vyhřívaný volant nebo volič jízdních režimů.

tucar-dodge-durango-2021-interier-3.jpg
tucar-dodge-durango-2021-interier-4.jpg

MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM

S novým modelem Dodge Durango 2021 budete neustále ve spojení s okolním světem, budete mít k dispozici aktuální informace a spoustu zábavy – a to díky novému modernímu multimediálnímu systému Uconnect 5 s 10 palcovou dotykovou obrazovkou, kterou lze nastavit až pro 6 uživatelských profilů a připojit lze dva mobilní telefony současně. Samozřejmostí je plná konektivita Apple CarPlay a Android Auto.

RESPEKT

Každý centimetr Dodge Durango byl navržen tak, aby na silnici vzbudil respekt. A povedlo se…

tucar-dodge-durango-exterier-01.jpg
tucar-dodge-durango-exterier-03.jpg
tucar-dodge-durango-exterier-02.jpg

EXTERIÉR

tucar-banner-1920x500-dodge-durango-exte

AGRESIVNÍ DESIGN

Výrazné přední mřížky a paprsková světla upoutají pozornost ze všech směrů. Nová agresivní přední maska je lemována okrasnými lištami v závislosti na modelu v černém, lesklém černém, chromovaném či platinovém provedení.

tucar-dodge-durango-exterier-04.jpg
tucar-dodge-durango-exterier-05.jpg

LÉPE VIDĚT

Nové, standardně dodávané, bifunkční projektorové LED světlomety poskytují perfektní viditelnost a jsou lemovány novými LED diodami pro denní svícení. Jsou k dispozici s černými nebo chromovými rámečky.

NASTAVTE SI SVOJÍ TEPLOTU

Dodge Durango vám umožní přizpůsobit si své okolí ke svému pomocí dostupné třízónové automatické regulace teploty (ATC). Umožňuje vám, vašemu přednímu spolujezdci a cestujícím ve druhé řadě, nastavit preferovanou teplotu pro každou zónu. ATC udržuje tyto teploty bez ohledu na změny okolního prostředí.

tucar-dodge-durango-exterier-07.jpg

POHODLÍ PŘEDEVŠÍM

Řidiče jistě uspokojí jeho sedadlo s 12cestným nastavením. Přední sedadla jsou také vyhřívaná a odvětrávaná.

tucar-dodge-durango-2021-interier-5.jpg

KAŽDÝ CESTUJÍCÍ JE PŘIPOJEN

Během jízdy v Dodge Durango má každý cestující díky mnoha připojovacím bodům možnost být neustále ve spojení s okolním světem. K dispozici je Bluetooth Streaming Audio, konektory HDMI a USB a zásuvka na 220V.

VÝKON I V REPRODUKTORECH

Bez správných reproduktorů si svůj výkon neužijete – vyberte si rozumně:

ALPINE® AUDIO SYSTÉM 

6x REPRO

Zapomeňte na dva reproduktory. Dostupný prémiový systém Alpine® se šesti reproduktory vám poskytne 276W výkonu a osmikanálový zesilovač pro ještě lepší dojem z hudby.

ALPINE® AUDIO SYSTÉM 

9x REPRO

Zapomeňte na šest reproduktorů. Rozjeďte to rovnou s devíti. Prémiový hudební systém Alpine® vám poskytne prémiový zvuk na každém kilometru vaší jízdy.

HARMAN KARDON® AUDIO SYSTÉM 

19x REPRO

Zapomeňte na devět reproduktorů. Užijte si jich rovnou devatenáct! Nejmodernější luxusní hudební systém Harman Kardon® vám nabídne zvuk jako v koncertním sále.

tucar-dodge-durango-interier-9.jpg

VÝKON

tucar-banner-1920x500-dodge-durango-exte

NASTAVILI JSME LAŤKU HODNĚ VYSOKO

Nový model Dodge Durango Hellcat není jen obyčejným SUV. Je to nejvýkonnější sériově vyráběné SUV. Přeplňovaný benzínový motor 6,2 l SRT Hellcat V8 nabízí výkon 710 koní a maximální točivý moment 875 Nm, což mu umožňuje zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3,5 s a dosáhnout maximální rychlost 290 km/h.

tucar-dodge-challenger-motor-57-hemi.jpg

MOTOR 5,7 l HEMI® V8

Tento legendární motor nabízí kombinací vysokého výkonu a maximální efektivity. Nabízí výkon 375k a maximální točivý moment 555 Nm.

tucar-dodge-challenger-motor-392-hemi.jp

MOTOR 6,4 l 392 HEMI® V8

Motor 392 HEMI® V8, standardní výbava Scat Pack Dodge Challenger, vás vynese na 100km rychlost za 4s. Nabízí výkon 485k a maximální točivý moment 644 Nm.

tucar-dodge-charger-motor-62-turbo.png

MOTOR 6,2 l Turbo HEMI® V8

Motor 6,2 l Turbo HEMI® V8, standardní výbava Dodge Durango Hellcat. Nejrychlejší sériově vyráběné SUV s výkonem 710k a maximálním točivým momentem 875 Nm.

OSM STUPŇŮ DO AKCE!

Osmistupňová automatická převodovka TorqueFlite® Vám zajistí hladký a bezproblémový převod té obrovské síly na silnici. Pro větší zážitek z jízdy jsou na volantu umístěny řadicí pádla s nastavitelnými body řazení prostřednictvím režimů pohonu.

tucar-prevodovka-1178x421.jpg

BEZPEČNOST

tucar-banner-1920x500-dodge-durango-exte

DURANGO VÁS OCHRÁNÍ

Dodge Durango je navržen tak, abyste se za volantem cítili bezpečně. K tomu vám pomohou moderní asistenční systémy:

AUTOMATICKÉ DÁLKOVÉ SVĚTLOMETY

Automatické dálkové světlomety přepínají automaticky z dálkových na potkávací světla, když detekují okolní světlo z protijedoucího provozu.

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Systém sledování mrtvého úhlu vám pomůže s jistotou provádět změny jízdního pruhu tím, že vás upozorní, když ostatní vozidlo vstoupí do jedné z vašich zón mrtvého úhlu.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Tento systém pohodlně automaticky nastavuje cestovní rychlost, aby pomohl udržet nastavenou bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi.

VAROVÁNÍ PŘED KOLIZÍ

Systém, který vás zvukovým varovným signálem upozorní na blížící se riziko kolize s vozem jedoucím před vámi. V případě nutnosti vůz zastaví.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Bezpečné a pohodlné parkování vám umožní zadní parkovací kamera. Vodící linky Vám usnadní manévrování do parkovacích míst nebo úzkých oblastí.

tucar-dodge-durango-exterier-09.jpg

ŘÍZENÍ TRAKCE

Řízení trakce všech rychlostí pomáhá udržovat trakci a stabilitu tím, že vyvíjí brzdný tlak na kluzná kola a v případě potřeby snižuje výkon motoru, aby pomohl pneumatikám znovu získat kontakt s povrchem.

ZÁKLADEM JE KVALITNÍ OCEL

Základem je pevná konstrukce z vysoce kvalitní oceli. Značná pevnost střechy a konstrukce ocelového bezpečnostního rámu pomáhají chránit prostor pro cestující.

Speciálně konstruované přední a zadní deformační zóny pomáhají absorbovat nárazovou energii a přesměrovávají ji od cestujících, čímž snižují riziko zranění.

tucar-dodge-durango-exterier-10.jpg

DŮVĚŘUJTE MU

Dodge Durango je vybaven standardními a dostupnými bezpečnostními a zabezpečovacími prvky, které vám umožní bezpečně využít jeho potenciál jízdy. Elektronická kontrola stability vám pomůže udržet kontrolu nad vozem, kdykoli to budete nejvíce potřebovat. Zde se stabilita setkává s důvěrou.

bottom of page