tucar-dodge-durango-1920x500-01.jpg
ZÁRUKA 
3 roky / 100 000 km

DODGE DURANGO

Silný. Účinný. Prostorný. To je Dodge Durango. Seznamte se s ním. Ohromující výkon a velmi příznivá spotřeba, k tomu opravdový luxus v interiéru Vás jistě přesvědčí, aby se stal Vaším společníkem pro každý den. K dispozici máte mnoho technologických vymožeností a také Vám Dodge Durango nabídne místo až pro 7 cestujících. Tak si nastupte…

Durango R/T

již od 1 381 723 Kč včetně DPH

Durango SRT

již od 2 058 428 Kč včetně DPH

VYBERTE SI SVŮJ MODEL

 

EXTERIÉR

DOMINANTNÍ OSVĚTLENÍ

Zadní koncová světla tvoří celistvá páska, která se skládá ze 192 samostatných LED diod. Nedá se přehlédnout – a to je pro bezpečnost velmi důležité.

STŘEŠNÍ SYSTÉM „STOW N PLACE“

S dostupným střešním systémem Stow N Place® s úložnými příčníky můžete přepravit až 70 kg dalšího nákladu. Pokud se nepoužívají, mohou se příčky sklopit do bočních kolejnic, což přispěje ke zlepšení aerodynamiky a snížení hluku větru.

VYLEPŠETE SI SVOJE DURANGO

Udělejte svůj Dodge Durango ještě atraktivnější pomocí dostupných designových paketů, které jsou dostupné u modelů SXT, GT a R/T. Paket „Blacktop“ obsahuje černý lesklý povrch na vnějších zrcátkách, přední mřížce, znacích a samozřejmě také 20“ ALU kola jsou ve vysokém černém lesku.

RESPEKT

Každý centimetr Dodge Durango byl navržen tak, aby na silnici vzbudil respekt. A povedlo se…

 

INTERIÉR

VÍCE PROSTORU, NEŽ BYSTE ČEKALI

Po sklopení druhé a třetí řady sedadel získáte až 2,4 m3 úložného prostoru a pokud necháte všechna sedadle na svém místě, odvezete až 7 osob. K optimálnímu uspořádání vám pomůže více než 50 různých konfigurací uspořádání sedadel.

BUDETE VE SPOJENÍ

Dostupná aplikace Uconnect® 4C NAV disponuje funkcemi, které Vás spojí se světem. GPS navigace, internet 4G LTE, Wi-Fi Hotspot, největší dostupný dotykový displej 8,4“ ve své třídě, volání hands-free a další.

NASTAVTE SI SVOJÍ TEPLOTU

Dodge Durango vám umožní přizpůsobit si své okolí ke svému pomocí dostupné třízónové automatické regulace teploty (ATC). Umožňuje vám, vašemu přednímu spolujezdci a cestujícím ve druhé řadě, nastavit preferovanou teplotu pro každou zónu. ATC udržuje tyto teploty bez ohledu na změny okolního prostředí.

POHODLÍ PŘEDEVŠÍM

Řidiče jistě uspokojí jeho sedadlo s 12cestným nastavením. Přední sedadla jsou také vyhřívaná a odvětrávaná.

KAŽDÝ CESTUJÍCÍ JE PŘIPOJEN

Během jízdy v Dodge Durango má každý cestující díky mnoha připojovacím bodům možnost být neustále ve spojení s okolním světem. K dispozici je Bluetooth Streaming Audio, konektory HDMI a USB a zásuvka na 220V.

VÝKON I V REPRODUKTORECH

Bez správných reproduktorů si svůj výkon neužijete – vyberte si rozumně:

ALPINE® AUDIO SYSTÉM 

6x REPRO

Zapomeňte na dva reproduktory. Dostupný prémiový systém Alpine® se šesti reproduktory Vám poskytne 276W výkonu a osmikanálový zesilovač pro ještě lepší dojem z hudby.

ALPINE® AUDIO SYSTÉM 

9x REPRO

Zapomeňte na šest reproduktorů. Rozjeďte to rovnou s devíti. Prémiový hudební systém Alpine® Vám poskytne prémiový zvuk na každém kilometru Vaší jízdy.

HARMAN KARDON® AUDIO SYSTÉM 

19x REPRO

Zapomeňte na devět reproduktorů. Užijte si jich rovnou devatenáct! Nejmodernější luxusní hudební systém Harman Kardon® Vám nabídne zvuk jako v koncertním sále.

 

VÝKON

VELKÝ OBJEM ZNAMENÁ VELKÝ VÝKON

Výkonný motor 5,7 l HEMI® V8 produkuje 365 koňských sil a maximální točivý moment 390 Nm. Pokud se rozhodnete pro motor Durango SRT® 6,4 l HEMI® V8, získáte až 482 koňských sil a točivý moment 470 Nm. Nebo si zvolíte ekonomický motor 3,6 l Pentastar. Je to jen na Vás, vyberte si:

MOTOR 3,6L PENTASTAR V6

Motor 3.6L Pentastar ® V6 je vybaven dvojitými vačkovými hřídelemi, vysokými průtokovými sacími a výfukovými otvory, variabilním časováním ventilů a elektronickým ovládáním škrticí klapky s integrovanou regulací rychlosti. Nabízí výkon 305k a maximální točivý moment 366 Nm.

MOTOR 5,7 l HEMI®  V8

Tento legendární motor nabízí kombinací vysokého výkonu a maximální efektivity. Nabízí výkon 375k a maximální točivý moment 555 Nm.

MOTOR 392 HEMI® V8

Motor 392 HEMI® V8, standardní výbava Scat Pack Dodge Challenger, Vás vynese na 100km rychlost za 4s. Nabízí výkon 485k a maximální točivý moment 644 Nm.

OSM STUPŇŮ DO AKCE!

Osmistupňová automatická převodovka TorqueFlite® Vám zajistí hladký a bezproblémový převod té obrovské síly na silnici. Pro větší zážitek z jízdy jsou na volantu umístěny řadicí pádla s nastavitelnými body řazení prostřednictvím režimů pohonu.

BEZPEČNOST

 

DURANGO VÁS OCHRÁNÍ

Dodge Durango je navržen tak, abyste se za volantem cítili bezpečně. K tomu Vám pomohou moderní asistenční systémy:

AUTOMATICKÉ DÁLKOVÉ SVĚTLOMETY

Automatické dálkové světlomety přepínají automaticky z dálkových na potkávací světla, když detekují okolní světlo z protijedoucího provozu.

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Systém sledování mrtvého úhlu vám pomůže s jistotou provádět změny jízdního pruhu tím, že vás upozorní, když ostatní vozidlo vstoupí do jedné z vašich zón mrtvého úhlu.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Tento systém pohodlně automaticky nastavuje cestovní rychlost, aby pomohl udržet nastavenou bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi.

VAROVÁNÍ PŘED KOLIZÍ

Systém, který Vás zvukovým varovným signálem upozorní na blížící se riziko kolize s vozem jedoucím před Vámi. V případě nutnosti vůz zastaví.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Bezpečné a pohodlné parkování Vám umožní zadní parkovací kamera. Vodící linky Vám usnadní manévrování do parkovacích míst nebo úzkých oblastí.

ŘÍZENÍ TRAKCE

Řízení trakce všech rychlostí pomáhá udržovat trakci a stabilitu tím, že vyvíjí brzdný tlak na kluzná kola a v případě potřeby snižuje výkon motoru, aby pomohl pneumatikám znovu získat kontakt s povrchem.

ZÁKLADEM JE KVALITNÍ OCEL

Základem je pevná konstrukce z vysoce kvalitní oceli. Značná pevnost střechy a konstrukce ocelového bezpečnostního rámu pomáhají chránit prostor pro cestující.

Speciálně konstruované přední a zadní deformační zóny pomáhají absorbovat nárazovou energii a přesměrovávají ji od cestujících, čímž snižují riziko zranění.

DŮVĚŘUJTE MU

Dodge Durango je vybaven standardními a dostupnými bezpečnostními a zabezpečovacími prvky, které vám umožní bezpečně využít jeho potenciál jízdy. Elektronická kontrola stability vám pomůže udržet kontrolu nad vozem, kdykoli to budete nejvíce potřebovat. Zde se stabilita setkává s důvěrou.

UŽ ŽÁDNÉ „COUVNUTÍ“

Při prudkém stoupání Vám pomůže asistent Hill Start Assist, který při rozjezdu udržuje brzdový tlak po krátkou dobu mezi uvolněním brzdového pedálu a zatlačením plynového pedálu, aby se zabránilo vozidlu v pohybu dozadu.

© 2020 TUCAR PLUS s.r.o.  |  Tuklaty u Prahy  |  +420 777 45 45 45  |  info@tucar.cz

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh