top of page
tucar-ram-trx-banner-1920x500.jpg

Tý-REX je tady, mění hranice toho, co může být pick-up.

Zcela nový Dodge RAM 1500 TRX máme skladem!

Je to opravdový predátor s přeplňovaným motorem 6,2l, výkonem 702 koní a točivým momentem 880 Nm. Z nuly na 100 km/h to zvládne za 4,6s. S modernizovaným podvozkem a tlumiči Bilstein se parádně předvede i v tom nejnáročnějším terénu. Je to nejrychlejší a nejvýkonnější sériově vyráběný pick-up na světě.

702

koňských sil

880

Nm točivý moment

4,6s

zrychlení 0 - 100 km/h

tucar-ram-trx-motor-980.jpg
PŘEPLŇOVANÝ 6,2 l HEMI V8
Dodge RAM 1500 TRX je nejrychlejší a nejvýkonnější sériově vyráběný pick-up na světě. Poslechněte si ho:
tucar-tlacitko-motor-zvuk-ram-trx.png
Poslechněte si motor RAM TRX!
EVOLUČNĚ VYLEPŠEN
Tento tyranosaurus prošel mnoha úpravami, má například upravenou olejovou vanu, aby bylo zajištěno dostatečné mazání při skocích, přetížení a velkých náklonech, k zajištění lepší brodivosti byl přesunut alternátor a je osazen výkonným filtračním systémem se dvěma filtry, aby byl motor perfektně chráněn v prašném prostředí.
tucar-barvy-ram-1500-pozadi-1920x500a.jp
tucar-ram-1500-trx-bright-white.png
BRIGHT WHITE
tucar-ram-trx-banner-1920x500-a.jpg
tucar-ram-trx-pneu.jpg
PŘIPRAVEN DO TERÉNU
Modernizovaný podvozek byl náležitě vyztužen, aby zvládl i ten nejnáročnější terén, podvozek byl zvednut o 51 mm a světlá výška tak nyní činí úctyhodných 300 mm. Podběhy byly rozšířeny o 203 mm, aby se do nich vešla 18“ kola s 35“ pneumatikami GoodYear. To není vše – mezi další novinky patří zcela nové zavěšení přední nápravy s aktivním odpružením, zcela nová horní i dolní ramena z kovaného hliníku a k tomu exkluzivní 5prvkové zavěšení zadní nápravy, taktéž s aktivním odpružením. RAM TRX je osazen adaptivními tlumiči Billstein Black Hawk e2 s průběžnou úpravou výkonu a nechybí ani ovládací systém Active Terrain Dynamics. Žádný terén ho nezastaví – přední nájezdový úhel má hodnotu 30,2°, přejezdový 23,5°a odjezdový 21,9°, brodivost je 813 mm – tak co více dodat…
tucar-ram-trx-tlumice.jpg
NASTAVTE SI JÍZDNÍ REŽIM DLE SVÉHO
PŘIPRAVEN DO TERÉNU
Ram 1500 TRX je osazen systémem Jump Detection, který zajistí, že v okamžiku, kdy se kola odlepí od země, začne se auto během milisekundy připravovat na přistání – upraví rychlost, otáčky motoru, točivý moment, nastavení podvozku včetně rozdělení výkonu mezi nápravami, a řidič tak má po dosednutí k dispozici maximální výkon a vůz je zároveň chráněn před poškozením.
tucar-ram-trx-skok.jpg
tucar-ram-trx-exterier-predni.jpg
AGRESIVNÍ PREDÁTOR
Pro ještě agresivnější výraz dostal zcela nový RAM 1500 TRX upravenou přední masku s velkým nápisem a LED světlomety. Dokonalost v designu již jen dokresluje hliníková kapota s funkčním nasávacím otvorem a pozičními světly. K tomu zadní LED světla a výrazně rozšířené blatníky, možnost si vůz individuálně vylepšit výraznými doplňky, jako například stylové nášlapy, světelnou rampu na korbě nebo různé designové polepy.
tucar-ram-trx-exterier-zadni.jpg
POHODLÍ AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ
Na terénní pick-up se může RAM 1500 TRX pochlubit opravdovým luxusem v interiéru. Největší novinkou je nově přepracovaný středový tunel se standardní pákou místo původního otočného voliče. Dále zde nechybí 12“ infotainment U-Connect, multifunkční Head-Up displej, volič jízdních režimů či nastavení 4x4. A samozřejmě špičková hudba Harman Kardon Premium s výkonem 900W.
audio-harman-kardon.png
tucar-ram-trx-interier.jpg
bottom of page