top of page

DODGE RAM 1500

Seznamte se. Dodge RAM 1500 vyniká sílou v tahu a díky přepracovanému, aerodynamickému designu a zaměření na pohodlí vás zcela jistě osloví. Zcela nový RAM 1500 je prostě nejluxusnější vůz ve své třídě. A díky exkluzivnímu čtyřcestnému vzduchovému odpružení Active-Level™ s automatickým vyrovnáváním nákladu v něm odvezete skoro vše.

tucar-logo-ram.png

VYBERTE SI SVŮJ MODEL DODGE RAM 1500:

EXTERIÉR

tucar-banner-1920x500-ram-longhorn-01.jp

POHLED BUDOUCNOSTI

Funkčně tvarovaná kapota, elegantní LED světlomety a propracovaný design přední masky. To je zcela nový Dodge RAM 1500.

POKROČILÁ AERODYNAMIKA

Speciálně navržená maska usměrňuje za jízdy vzduch do motorového prostoru, a pokročilé funkce, jako závěrka masky a vzduchová přepážka se aktivují pouze při vyšších rychlostech, aby do motorového prostoru proudilo vždy optimální množství vzduchu.

VÍCE PROSTORU PRO NÁKLAD

Zcela nový Dodge RAM 1500 disponuje objemem nakládací plochy až 1,75 m3 a k optimálnímu uložení nákladu vám pomůže systém správy nákladu RamBox Cargo. Zadní hliníkové dveře zavazadlového prostoru jsou vybavenu integrovaným spoilerem a zdobí je elegantní znak „RAM“.

INTERIÉR

tucar-ram-1500-interier-05.jpg

KOMFORT VE VŠECH ŘADÁCH

Nejen cestující vpředu, ale i v druhé řadě sedadel si pasažéři užijí na cestách maximální pohodlí. K dispozici je exkluzivní středová konzola, sedadla jsou odvětrávaná, sklopná v osmi provedeních a prostor pro nohy dosahuje exkluzivních 115 cm.

12“ TOUCHSCREEN

Dostupná aplikace Uconnect® 4C NAV disponuje funkcemi, které vás spojí se světem. GPS navigace, internet 4G LTE, Wi-Fi Hotspot, největší dostupný dotykový displej až 12“ ve své třídě, volání hands-free a další.

DIGITÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Přehled o vaší jízdě a další důležité informace vám poskytne prémiový 7palcový digitální displej ve vysokém rozlišení a poutavé 3D grafice.

AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU

Konstrukce nového Dodge RAM 1500 je navržena tak, aby byla v souladu s dostupným systémem aktivního potlačení hluku v interiéru, a tím bylo zajištěno cestujícím tiché prostředí.

tucar-ram-1500-interier-03.jpg

NA CESTÁCH VŽDY PŘIPOJEN

Během jízdy v RAM 1500 má každý cestující díky mnoha připojovacím bodům možnost být neustále ve spojení s okolním světem. K dispozici je Bluetooth Streaming Audio, konektory HDMI a USB a zásuvka na 220V.

HARMAN KARDON PREMIUM SOUND

Užijte si hudbu v tom nejlepším podání. Zcela nový model RAM 1500 se může pochlubit 900 wattovým zvukovým systémem Harman Kardon® Premium, nejvýkonnějším zvukovým systémem ve své třídě. Tento výjimečný systém zahrnuje 19 reproduktorů, které jsou k dispozici s pravými nerezovými mřížkami reproduktorů.

tucar-ram-1500-interier-12.jpg

VÝKON

tucar-ram-1500-banner-1920x500-vykon.jpg

VELKÝ VÝKON ZNAMENÁ VÍCE MOŽNOSTÍ

Výkonný motor 5,7 l HEMI® V8 ve spolupráci se zcela novým podvozkem dávají vozu Dodge RAM 1500 zcela nové možnosti. Až 816 kg užitečné zatížení a 3500 kg nosnost tažného zařízení jistě každého přesvědčí, že užitné vlastnosti jsou výjimečné.

OSM STUPŇŮ DO AKCE!

Osmistupňová automatická převodovka TorqueFlite® Vám zajistí hladký a bezproblémový převod té obrovské síly na silnici. Využívá nejmodernější technologie k automatickému řazení, aby byly zajištěny efektivnější jízdní vlastnosti.

BEZPEČNOST

tucar-ram-1500-banner-1920x500-bezpecnos

BEZPEČNOST V TECHNOLOGII

Pokročilá technologie poskytuje zcela novému Dodge RAM 1500 vysokou úroveň bezpečnosti a ochrany díky senzorům, kamerám a sofistikovanému softwaru, který zajistí, abyste byli informováni a měli kontrolu nad svým vozem.

tucar-ram-1500-bezpecnost-1.jpg

OČI VŠUDE KOLEM

Nová 360° kamera Surround View poskytuje kompletní obraz okolí vozidla a umožňuje tak bezpečnější a snadnější parkování, nakládku a vykládku a připojení přívěsu.

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Nový systém s detekcí zadní dráhy a detekcí přívěsu skenuje zóny mrtvého úhlu za vozidlem, aby pomohl zajistit bezpečnější manévrování, přičemž automaticky detekuje a zohledňuje také délku přívěsu.

SLEDOVÁNÍ JÍZDNÍCH PRUHŮ

Pro bezpečnější jízdu na víceproudých komunikacích je k dispozici sofistikovaný systém LaneSense® Warning. Varuje řidiče před vybočením z jízdního pruhu a pomáhá zabránit neúmyslnému opuštění jízdního pruhu vizuální výstrahou a bezpečným vedením vozidla zpět.

VAROVÁNÍ PŘED KOLIZÍ

Systém, který vás zvukovým varovným signálem upozorní na blížící se riziko kolize s vozem jedoucím před vámi. V případě nutnosti vůz zastaví.

NEJVĚTŠÍ BRZDY VE SVÉ TŘÍDĚ

Se 14,9“ velkými brzdovými kotouči je zcela nový Dodge RAM 1500 vybaven tak, aby vás, i váš náklad bezpečně zastavil na krátké vzdálenosti.

PARKOVACÍ ASISTENT

Bezpečné a pohodlné příčné i podélné parkování vám umožní inteligentní parkovací asistent. Naváděcí systém vás nasměruje k zařazení vhodného rychlostního stupně, použití brzdy a plynu, zatímco sám automaticky řídí řízení.

tucar-ram-1500-bezpecnost-6-1920x600.jpg

ZÁKLADEM JE KVALITNÍ OCEL

Základem je pevná konstrukce z vysoce kvalitní oceli. Značná pevnost střechy a konstrukce ocelového bezpečnostního rámu pomáhají chránit prostor pro cestující.

Speciálně konstruované přední a zadní deformační zóny pomáhají absorbovat nárazovou energii a přesměrovávají ji od cestujících, čímž snižují riziko zranění.

bottom of page